Select your region to filter the list of district websites and contacts.

If you don't know your workplace representative, contact your branch for advice and support in relation to issues at work and your district in relation to all other matters.


District Contact
Adran Powys Branch - Maesyfed, Sir Drefaldwyn a Brecon / Radnor, Montgomeryshire and Brecon Districts Barry Hardiman
Adran Powys Branch - Maesyfed, Sir Drefaldwyn a Brecon / Radnor, Montgomeryshire and Brecon Districts Tomi Rowlands
Adran Powys Branch - Maesyfed, Sir Drefaldwyn a Brecon / Radnor, Montgomeryshire and Brecon Districts Ceinwen Davies
Adran Powys Branch - Maesyfed, Sir Drefaldwyn a Brecon / Radnor, Montgomeryshire and Brecon Districts Llinell Cymorth - Advice Line: adviceline@neu.org.uk
Barking and Dagenham District Dominic Byrne
Barnet District Keith Nason
Barnsley District Ayesha Baggley
Barnsley District Angela Harrod
Bath and North East Somerset District David Biddleston
Bath and North East Somerset District Richard Vanstone
Bedford District Deirdre Murphy
Bexley District Deborah Jones
Birmingham District Florence Beastall
Birmingham District Shirley Perry
Birmingham District Sandra Mitchell
Birmingham District Lucy Phillpot
Birmingham District Ralph Eriksen
Birmingham District Doug Morgan
Birmingham District Romaney Southwood & Sarita Healey
Birmingham District Stuart Richardson
Birmingham District Roger King
Birmingham District Rebecca Sheffield
Birmingham District David Room
Birmingham District Thomas Soud
Blackburn with Darwen District Simon Jones
Blackburn with Darwen District Andrew Pratt
Blackpool District Gary Fletcher
Blackpool District Amanda Baines
Blaenau Gwent District Hannah O'Neill
Bolton District Carla Hazlehurst
Bournemouth Christchurch and Poole District Lisa Weir
Bracknell Forest District Gregory Wilton
Bradford District Stephen Pickles
Bradford District Alison Hill
Bradford District Ian Murch
Bradford District Deane Narayn-Lee
Bradford District Lisa Sherratt
Bradford District Denis White
Bradford District Thomas Bright
Bradford District John Howarth
Bradford District Jill Fouweather
Brecon District - Powys Branch Ceinwen Davies
Brent District Jenny Cooper and John Roche
Bridgend district Richard Humphreys
Brighton and Hove District Paul Shellard
Bristol District Thomas Bolton
Bristol District David Otlet
Bromley District Elizabeth Calderbank
Bromley District Izzy Hickmet
Buckinghamshire District Robert Tucker
Bury District Helena Thom
Caerphilly District Pamela Ireland
Calderdale District Yvonne Carr
Calderdale District Gillian Poole
Calderdale District Lisa Davies
Cambridgeshire District Jon Duveen
Camden District Andrew Dyer (Tuesdays and Wednesdays)
Camden District Lisa Hyland (Fridays)
Camden District Ellen Buckley (Tuesdays)
Camden District Gerald Clark
Cardiff District Angela Jardine
Carmarthenshire District Tina Bowen
Central Bedfordshire District Emma Brady
Central Essex District Christopher Barton
Ceredigion District Kathryn Edwards
Cheshire East District Sarah Vaughan
Cheshire East District R. Sinden
Cheshire West and Chester District Greg Foster
City of Derby District Kieran Picken
City of Leicester District Joseph Wyglendacz
City of Preston District Ian Watkinson
City of Sunderland Stephanie Green
City of Sunderland Carole Aiken
City of York District Adrian Crawford
City of York District Michael Kearney
City of York District John Pool
Conwy District John Owen
Cornwall and Isles of Scilly District Ian Williams
County Durham District Emma Parker
County Durham District Nik Jones
Coventry District Nicky Downes
Coventry District Christopher Denson
Coventry District Coventry NEU Office
Croydon District Dave Harvey
Croydon District Joseph Flynn
Cumbria District Chris Brooksbank
Cumbria District Andy Brewerton
Darlington District Northern region
Denbighshire District Elizabeth Mclean
Devon District Kamel Benchouiha
Devon District Barrie Frost
Doncaster District Fiona Campbell
Dorset District Paul Eaton
Dorset District AdviceLine
Dudley District Dudley District
Ealing District Stefan Simms
East Essex District Mrs K Lister
East Kent District Warren Chambers
East Kent District Chris Lilley
East Kent District Holly Williams
East Lancashire District Robert Waring
East Northants District Richard Hollis
East Riding District Steve Scott
East Riding District Damian Walenta
Enfield District Jonathan Jacobs
Enfield District Claire Docherty
Flintshire District David Hytch
Flintshire District Dai Edwards
Fylde and Wyre District Mrs J L Phipps
Fylde and Wyre District Barbara Reeves
Gateshead District Joanne Whitehead
Gloucestershire District Sarah Murphy
Greenwich District Tim Woodcock
Greenwich District Nesha Messina - Persad
Guernsey District Connie Armstrong
Gwynedd District Elise Poulter
Hackney District Sandra Hall
Hackney District David Davies
Halton District Richard Turner
Hammersmith and Fulham District David Anderson
Hammersmith and Fulham District Mark Hopper
Haringey District Edward Harlow
Haringey District Ayla Mustafa
Harrow District Louise Crimmins
Hartlepool District Northern Region
Havering District John Delaney
Herefordshire District Paul Deneen
Hertfordshire District Barhey Singh
Hertfordshire District Joyce Field
Hillingdon District Carol Jumpp-graham
Hillingdon District Andy Winter
Hounslow District Tom Gallahue
Hounslow District Karen Kemble
Hull District Michael Whale
Hull District Ken McCall
Ipswich and South Suffolk District Craig Tournay-Godfrey
Isle of Man District Leona Bell
Isle of Wight District Dominic Coughlin
Isle of Wight District Peter Shreeve
Islington District Tony Buttifint
Jersey District Adrian Moss
Jersey District Samantha Wharmby
Kensington and Chelsea District Melissa Hind
Kingston upon Thames District Khawer Siddiqi
Knowsley District Alan Douglas Hinsley
Knowsley District Mark Hattersley
Lambeth District Patricia Bennett
Lambeth District Sara Tomlinson
Lancaster and Morecambe District Sam Ud-din
Leeds District and Branch Helen Bellamy
Leeds District and Branch Mary Owen
Leeds District and Branch Lisa Walsh
Leeds District and Branch Terry Bambrook
Leicestershire District Pauline Town
Lewes Eastbourne and Wealden District Phillip Clarke
Lewisham District James Kerr
Lewisham District Eleanor Davies
Lincolnshire District Kenneth Rustidge
Liverpool District Karen Evans
Liverpool District Peter Glover
Liverpool District Graham Copsey
Liverpool District Peter Barnett
Luton District David Mingay
Manchester District John Morgan
Medway District Emily Calder-Evans
Medway District Abena Akuffo-Kelly
Merthyr Tydfil District Garhard Williams
Merton District John Gourlay
Middlesbrough District Claire Salmon
Milton Keynes District Dan Rowland
Milton Keynes District Alex Wolfe
Monmouthshire District Kellie James
Montgomery District - Powys Branch Tomi Rowlands
Newcastle upon Tyne District Amy Kilpatrick
Newcastle upon Tyne District Emma Thornton
Newcastle upon Tyne District Shaun Dunlop
Newham District Louise Cuffaro
Newham District Liam O'Hanrahan
Newham District Angharad Hillier
Newham District William Crossley
Newport District John Griffiths
Norfolk District Bob Groome
Norfolk District Vicky Warnes
North East Essex District Mr Steven Townshend
North East Hants District Alex Searby
North East Lincolnshire District Nicole Comfort-Sikora
North Kent District Lewis Doig
North Kent District Kyle Marsh
North Lincolnshire District jason Brister
North Northants District East Midlands Region
North Somerset District Jonathan Reddiford
North Tyneside District Glen Bowman
North Tyneside District Daniel Kebede
North West Essex District Agnes Bishop
North Yorkshire District Anne Swift
North Yorkshire District Gary McVeigh-Kaye
North-East Suffolk District Sue Groome
Northampton district Patrick Markey
Northern Derbyshire District Daniel Limb
Northumberland District Alex Snowdon
Nottingham District Ralph Surman
Nottingham District Sheena Wheatley
Nottinghamshire District Jane Crich
Oldham District Nigel Yeo
Oldham District James Stirton
Oldham District Iain Windeatt
Oxfordshire District Oxfordshire District and Branch Enquiries
Pembrokeshire District Claudia Merola
Peterborough District Charlotte Davis
Plymouth District Alex Moore
Portsmouth District Charlotte Lawrence
Portsmouth District Helen Reeder
Radnor District - Powys Branch Barry Hardiman
Reading District Alison McNamara
Redbridge District Bill Stockwell
Redbridge District Venda Premkumar
Redcar and Cleveland District John Myers
Rhondda Cynon Taff District Clare Jones
Richmond upon Thames District London Region
Richmond upon Thames District Adviceline
Rochdale District Sally McGill
Rochdale District Nick Wigmore
Rotherham District Rachael Neal
Rotherham District Jill Adams
Rotherham District Colin Price
Rotherham District Patricia Graham
Salford District Judith Elderkin
Sandwell District Sandwell District
Sandwell District Joanne McEwan
Sefton District Alastair Devey
Sheffield District Duncan Blackie
Sheffield District Toby Mallinson
Sheffield District Simon Murch
Shropshire District Casework querry
Shropshire District John Boken
Slough District AdviceLine
Solihull District Simon Bennett
Somerset District Rachel Murtagh
Somerset District Robin Head
Somerset District Vicki Nash
South East Hants District Susan Kent
South Essex District Simmi Moodley
South Essex District Jeff Fair
South Gloucestershire District Lee Everson
South Tyneside District Michael Lindsay
South West Lancashire District Andy Cunningham
South West Lancashire District Tony Morris
South West Lancashire District Christopher Anderson
South West Northants District Elaine Coe
Southampton District Ed Waller
Southend District Shireen Ayub
Southern Derbyshire District Daniel Bracken-Neale
Southwark District Betty Joseph
Southwark District Freddy Vanson
St Helens District Patrick White
Staffordshire District Rebecca Cann
Stockport District Darren Ripley
Stockport District Dawn Taylor
Stockton District Gurmit Randhawa
Stockton District Merike Williams
Stockton District David Moulder
Stoke on Trent District Ruth Quigley
Surrey District Leslie Jackson
Surrey District Philip Clark
Surrey District Dan Warrington
Surrey District Tamsin Honeybourne
Sutton District Bruno Broniecki
Swansea District Hayley Steel
Swindon District Debbie Brown
Tameside District Anne Morgan
Tawe Afan Nedd Roberto De Benedictis
Telford and Wrekin District Rachael Ganderton
Torbay District AdviceLine
Torfaen District Samantha Collins
Torfaen District Sophie Toovey
Tower Hamlets and The City District Alex Kenny
Tower Hamlets and The City District Abdul Choudhury
Trafford District Pauline Powell
Trafford District Kay Gallimore
Vale of Glamorgan District Mairead Canavan
Wakefield District Hugh Griffith
Wakefield District Sally Kincaid
Walsall District Sharon Guy
Waltham Forest District Sandra Faria
Waltham Forest District Pablo Phillips
Wandsworth District Frank Marshall
Wandsworth District Andrew Stone
Warrington District Lucie Humphreys
Warwickshire District Paul Gillett
Warwickshire District Emma Rose
West Berkshire District Richard Hand
West Berkshire District Keith Watts
West Essex District Murray Sackwild
West Hampshire District Victoria Furness
West Hampshire District Danielle Hosford
West Kent District Xuenian Leng
West Kent District Nicholas Smith
West Kent District Tom Hoskins
West Kent District Kevin Welsh
West Kent District Peter Bestford
West Kent District Coralie Tringham
West Kent District Sophie Waight
West Kent District Holly Ballard
West Kent District Yvonne Letchford
West Kent District Julie Huckstep
West Suffolk District Eastern Region
West Sussex District Anne Barker
West Sussex District Mike Spain
Westminster District Elizabeth Gibson
Wigan District Karen Parkin
Wigan District Max Atkins
Wiltshire District Susan Dawson
Wiltshire District Michael Harrison
Windsor and Maidenhead District South east region
Wirral District Ian Harris
Wokingham District Kelly Leversuch-Roberts
Wokingham District Michelle Purdie
Wolverhampton District Kay Cresswell-Green
Worcestershire District Stephen Metters
Worcestershire District Catherine Harris
Worcestershire District Dominic O'Donovan
Worcestershire District Andrew Sprouting
Worcestershire District Sean McCauley
Wrexham District Dean Brown
Ynys Mon District Eurywn Hughes